Monday - Sunday From 8 AM to 6 PM
6562 Orange Street Leominster, MA 01453
Župno hodočašće u Međugorje

Hodočašće u Međugorje

Već drugu godinu za redom župnik Dražan Mirčić, za svoje župljane župa Sv. Maksimilijana biskupa iz Posavskih Brega i Sv Nikole biskupa iz Dubrovčaka Lijevog, organizirao je hodočašće Gospi u Međugorje.

Ove godine je to bilo od 29. rujna do 1. listopada. Uz hodočasnike iz Posavskih Brega i Dubrovčaka Lijevog bilo je tu i dragih prijatelja iz susjednih župa. Vođeni čvrstom vjerom, zavjetima, prošnjama i zahvalama svojoj Gospi za sve prisutne bilo je to prekrasno hodočašće. Nije bilo teško popeti se na Križevac i Brdo Ukazanja niti najstarijima.

U povratku su obišli katedralu Sv. Jakova u Šibeniku gdje ih je lokalni župnik detaljno upoznao sa povješću katedrale od samih početaka do danas. Otkrio im je puno zanimljivosti koje, čak i oni koji su već prije bili u katedrali, nisu znali.

Do slijedećeg susreta, Kraljice Mira moli za nas!